1) Imię i Nazwisko:
Wojciech Tokarz, Dominika Dubicka
2) Miasto
Wrocław

3) Z kim mamy przyjemność

Pochodzimy z niedużych miejscowości i nikt w naszych rodzinach nie był przedsiębiorcą. Ja od dziecka marzyłem o byciu sportowcem. Trenowałem 7 dni w tygodniu przez ponad 10 lat i wiem, że praca na boisku mocno ukształtowała mój charakter, dzięki czemu łatwiej prowadzić mi biznes. Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, pasjonatem przedsiębiorczości. Dominika od dziecka marzyła o zostaniu kosmetologiem i tak, też się stało. Dziś oprócz  budowy zespołu Tworzymy Razem i współpracy z firmą SOUVRE przygotowuje przyszłe kosmetyczki do zawodu. Oboje wierzymy, że w Polsce można zbudować etycznie biznes pomagając innym ludziom i wierzymy, że możemy to w zespole Tworzymy Razem.

4) Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą – kto Cię zaprosił na spotkanie – pierwsze skojarzenia?

Biznes pokazali mi dwaj znajomi z którymi wcześniej studiowałem. Nie mieliśmy ze sobą zbyt dużego kontaktu. Na początku byłem absolutnie nie przekonany i zarejestrowałem się za najniższą możliwą kwotę tylko dlatego, żeby znajomi już przestali mi opowiadać jaki to świetn biznes. Nie miałem zamiaru zajmować się tym tematem. Jednak 4 miesiące później, spotkałem przypadkowo  kolegę który mnie zaprosił do biznesu, porozmawialiśmy i stwierdziłem, że może warto spróbować.

Dominice biznes pokazałem ja. Był to czas gdy studiowała kosmetologię. Była bardzo otwarta na możliwości zarabiania i bardzo szybko zaczęła korzystać z produktów i dzielić informacją o biznesie z innymi ludźmi. Wyszła z założenia, że jest to dobry sposób na zdobycie dodatkowego dochodu więc dlaczego nie spróbować?

5) Wskazówka dla innych:
Działaj etycznie, trzymaj się zasad. Najwięcej wymagaj od siebie, zespół to doceni. Uczestnicz w szkoleniach, czytaj, ucz się i stosuj wiedzę w praktyce na spotkaniach. Nie przejmuj się drobnymi wyzwaniami czy odmowami, bo to normalne, że nie każdy będzie chciał rozwijać z tobą biznes. Pomagaj ludziom spełnić ich marzenia za pomocą naszego biznesu. Misją naszego zespołu jest pomaganie jak największej ilości osób w osiągnięciu życiowego sukcesu. Marketing świetnie się do tego nadaje. Uczymy ludzi przedsiębiorczości, umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych, wystąpień publicznych, realizacji celów i mnóstwo innych. Pomagając ludziom możemy jednocześnie zapewnić sobie i swoim rodzinom godny byt. Trzymamy za Ciebie kciuki!
Zapraszamy do współpracy!